Polytechnika – Robotika – 3D – VR

Sam Labs

Třídy po celém světě oceňují přínos stavebnice SAM Labs. Přidejte se k nám, objevte radost z kódování vlastních výtvorů a podpořte polytechnickou výchovu vašich žáků. Koncepce vytvořená učiteli a inženýry kombinuje stavebnici, elektroniku a programování. Vzbuzuje zájem, představivost a podporuje logické myšlení. SAM Lab pomáhá učitelům realizovat inovativní hodiny, které připraví jejich žáky na skutečnou budoucnost. Silná metodická podpora a jednoduchá technologie zajistí rychlou implementaci do školní praxe. Dovolte žákům být aktivní a podpořte jejich nezávislost a spolupráci na vzdělávacím procesu.

 • Intuitivní, vizuální a názorná programovací aplikace a stavebnice v jednom.
 • Kompatibilita s Mac, iOS, Android, Windows, Chromebook.
 • Bezdrátové prvky jsou navržené pro školní třídu, lze je jednoduše párovat i nabíjet.
 • Perfektní metodická podpora pro učitele. Mezipředmětové použití, podpora kreativity a logického myšlení žáků. Hravá forma výuky, moderní design.

SAM Space aplikace jednoduše propojuje práci s fyzickými bloky a jejich programováním. Vybrat si můžete mezi "flow-based" nebo "blockly" programováním. K dispozici je i výuková hra.

SAM.jpg

 

SAM2.jpgSAM3.jpgSAM4.jpg

 

VEX

VEX1.jpg

 

VEX2.jpg

 

LEGO

lego1.jpgSouprava LEGO Education WeDo 2.0 je druhou generací robotiky pro žáky školního věku od sedmi let. Společně s WeDo 2.0 ovládacím SW    s náměty činností (ke stažení zdarma) si klade za cíl zvýšit zájem dětí o vědu, techniku, technologie a programování včetně získání kompetencí v těchto oborech.

Základní souprava je určena pro práci dvou žáků. Uložena je v praktickém kontejneru s pořadačem pro třídění dílů.

Obsahuje 280 dílů včetně: 45301 Smart Hub, 45303 Střední motor, 45304 Senzor pohybu, 45305 Senzor náklonu.

 

 

 

 

lego2.jpgLEGO MINDSTORMS Education EV3, cestou řešení problémů z reálného světa, motivuje žáky a studenty ke vzdělávání a získává je pro školní práci. Uvádí žáky a studenty do práce s počítačem v oblasti vědy, techniky, technologií a matematiky. Zvyšuje efektivnost učení a pomáhá dosáhnout naplnění cílů vzdělávacích plánů. Základním prvkem soupravy je inteligentní EV3 kostka - malý autonomní počítač, který dokáže řídit výstupy na základě analýzy dat ze vstupních čidel. Umožňuje Bluetooth a Wi Fi komunikaci s programováním k záznamu a zpracování dat.

Základní souprava obsahuje:

 • Dva velké interaktivní servomotory s integrovaným rotačním senzorem
 • Střední interaktivní servomotor s integrovaným rotačním senzorem
 • Ultrazvukový senzor, Světelný a barevný senzor, Gyroskop, Dva dotykové senzory
 • Nabíjecí baterii - (45517 Síťový adaptér k nabíjení baterie je nutné objednat samostatně)
 • Vícesměrné kolo, spojovací vodiče s konektory, Stavební návod na edukační model.

 

prusa.jpg

 3D

Stavebnice 3D tiskárny Original Prusa i3 MK3S

Integrované LCD, tisk z SD karty (8 GB v balení) nebo z počítače přes USB, 0,4 mm tryska pro 1,75 mm tiskovou strunu, výška vrstvy od 0,05 mm, plně automatická kalibrace tiskové plochy, vyhřívaná podložka s kompenzací studených rohů, automatická kompenzace nepřesně složených os tiskové plochy, podporované materiály – PLA, ABS, PET, HIPS, Flex PP, Ninjaflex, Laywood, Laybrick, Nylon, Bamboofill, Bronzefill, ASA, T-Glase, filamenty s uhlíkovým vláknem, polykarbonát, bezsenzorový homing pro osy X a Ys, IR senzor filamentu pro rozpoznání přítomnosti filamentu, termistor hlídající teplotu okolní elektroniky.

 

 

 

 Corinth

Corinth je nejpokročilejším vzdělávacím softwarem na trhu. Největší knihovnou přírodovědných 3D modelů na světě – s 1500 odborně garantovanými 3D modely poskytují komplexní pokrytí přírodovědných oborů pro základní a střední školy. Propojuje technologie, které studenty baví, s nástroji, které učitelé používají každý den. Vizuální obsah snadno a intuitivně. 3D modely aplikace mohou učitelé použít k názorné ilustraci svého výkladu i zatraktivnění výukových materiálů. Obsah je vytvořen a verifikován ve spolupráci s pedagogickými a vědeckými odborníky z Univerzity Karlovy a dalších špičkových univerzit na celém světě. Na rozdíl od řady digitálních materiálů z internetu se nemusíte bát o odbornou správnost učiva. Corinth Biologie člověka, Biologie zvířat, Biologie rostlin, Geologie, Chemie, Fyzika, Geometrie, Kultura, Astronomie, Paleontologie

cor.jpg

 

VR – virtuální realita

 

Oculus Gooculus.jpg

brýle pro virtuální realitu s rozsahem 360°, 32GB, obsah balení: Headset, Ovladač, Vymezovací vložka pro brýle - LCD displej s celkovým rozlišením 2 560 × 1 440 pixelů dává tušit, že zážitky z virtuální reality budou naprosto perfektní. Oculus Go také sází na novou technologii fast-switch, která má zamezit problémům s nízkou obnovovací frekvencí. Právě ta stojí ze fyzickými problémy při delším používáním typického VR headsetu. Na obtíž nebude ani hmotnost, protože ta se zastavila na pouhých 485 gramech.

 

 

 

holo.jpgMicrosoft HoloLens 2

Brýle pro virtuální realitu brýle pro zobrazení rozšířené reality, rozlišení 2K, kamera 8MPx (1080p), USB Type-C, kompatibilní s holografickým UI MS Windows 10. HoloLens 2 jsou oproti svému předchůdci menší, ovšem mnohem rychlejší a výkonnější. Největší novinka se skrývá v integrovaném AI mikročipu, který pochází z dílny samotného Microsoftu. Další inovací je např. zvětšení zorného pole, sledování vašich očí pro snadnější ovládání a také zlepšenou manipulaci s hologramy. Zorné pole je nyní 70° a zlepšila se také detekce skutečných fyzických objektů. Systém navíc detekuje pohyby i vašich rukou - můžete tak s objekty v prostoru nebo tisknout virtuální klávesy. Díky použití uhlíkového kompozitu bylo dosaženo vyšší odolnosti a celkové hmotnosti 566 gramů - v porovnání s předchozí generací tak klesla hmotnost o 13 gramů.

Kontaktní informace

Jsme registrovaný obchodní partner

Kontaktujte nás

 • Adresa:
  Prekt service s.r.o., Vítkovická 3276/2a
  Moravská - Ostrava, 702 00, Czech Republic
 • IČO / DIČ:
  03023419, CZ03023419
 • Tel.:
  +420 597 010 343
 • Napište nám:
  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 • Sledujte nás: